Rozwiń menu

Fundamenty betonowe

Odpowiednio zaprojektowane i wykonane fundamenty to gwarant stabilności każdej budowli. Dlatego też przygotowanie ich warto powierzyć profesjonalnej firmie, która zagwarantuje odpowiednią jakość usług. Przedsiębiorstwo Leśniewski od wielu lat specjalizuje się w przygotowywaniu wysokiej jakości fundamentów betonowych. Dzięki temu naszym klientom możemy zaproponować różnorodne rozwiązania techniczne spełniające wszystkie niezbędne normy.

 

Fundamenty konstrukcyjne betonowe

Paleta wykonywanych przez nas rodzajów fundamentów jest bardzo szeroka. Jednym z ważnych elementów naszej działalności produkcyjnej jest przygotowywanie fundamentów konstrukcyjnych z betonu, które są niezbędnymi elementami każdego nowego budynku czy też innej formy architektonicznej.

 

Fundamenty betonowe prefabrykowane

Jednym z oferowanych przez nas rozwiązań są różne rodzaje fundamentów betonowych prefabrykowanych. Wykonane są one z gotowych elementów o odpowiednich parametrach i stosowane w przypadku rozmaitych obiektów stojących, takich jak maszty czy słupy. Rozwiązanie to daje szerokie możliwości i pozwala na przyspieszenie prac budowlanych.

 

Fundamenty składane

Spośród oferowanych przez nas produktów dużym zainteresowaniem cieszą się też fundamenty składane typu SF. Są one bardzo praktyczną i sprawdzoną opcją, znajdującą zastosowanie jako podstawa do różnego rodzaju konstrukcji i słupów, np. linii przesyłowych energii elektrycznej.

 

Fundamenty liniowe

Ciekawym i popularnym rozwiązaniem oferowanym przez naszą firmę są też fundamenty liniowe monolityczne i składane wykonane z wysokiej jakości prefabrykatów. Sprawdzają się one zarówno przy budowie elementów sieci energetycznych, jak i w zastosowaniach przemysłowych.

 

Fundamenty energetyczne

Oferowane przez nas różne modele fundamentów prefabrykowanych z betonu – liniowych, składanych, monolitycznych czy stacyjnych sprawdziły się już w dziesiątkach inwestycji. Znalazły one zastosowanie podczas prac konstrukcyjnych, m.in. w branży energetycznej czy budownictwie wielkopowierzchniowym i przemysłowym. Co ważne, jako profesjonalny producent dbamy też, by jakość wykonywanych przez nas fundamentów była jak najwyższa i potwierdzona przez niezbędne certyfikaty. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!

Pobierz katalog
Dodatkowe pliki:
 
   
 

ul. Rzemieślnicza 2

83-031 Różyny

   

tel: 58 691 10 43

tel: 58 682 85 73

fax: 58 682 85 73

kom: 503 04 04 50

   
e-mail: biuro@lesniewski.com.pl